lip 25 2017

Prezenty dla kobiety i mężczyzny


Komentarze: 0
Każdy z nas ma jakieś swoje preferencje. Jedni wolą kupić coś drobnego, ale przemyślanego. Inni wolą kupić coś droższego – bo uważają, że tylko takie prezenty są naprawdę wartościowe i że wartość materialna ma istotny wpływ na wartość prezentu jako takiego. Jeszcze inni uważają, że jedyny “prawdziwy” prezent, to taki przygotowany własnoręcznie. I pewnie każde z tych podejść można uznać za sensowne. Każdy z nas ma własną opinię i może działać tak jak mu się podoba.
Urodziny, rocznice czy przede wszystkim Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym najczęściej kupujemy osobom bliskim prezenty czy upominki. Niestety często zapominamy o ważnych datach lub nie mamy czasu i pomysłu, dlatego owe podarunki kupowane są zazwyczaj na ostatnią chwilę, bez większego zastanowienia. Jak się najczęściej potem okazuje, prezenty takie nie sprawiają tyle radości osobom, na którym nam zależy, jak byśmy tego chcieli i oczekiwali. Człowiek co prawda uczy się na błędach, ale doskonale wiemy ile razy obiecywaliśmy sobie, że przy kolejnej okazji postaramy się o znacznie lepszy prezent, lecz i tak nam to nie wychodzi, gdyż w sumie zawsze powtarza się ta sama sytuacja
Któż nie chciałby otrzymać starannie wybranego i zapakowanego prezentu? Takiego, by został on zapamiętany na wiele, wiele lat i wzbudzał za każdym razem pozytywne emocje i skojarzenia. Najlepsza przyjaciółka lub przyjaciel, ktoś z rodziny, a przede wszystkim ukochana czy ukochany znacznie bardziej docenią prezent, który będzie przygotowany specjalnie dla nich. Te osoby mogą być jednak znacznie bardziej zawiedzione, jeśli nie włożysz więcej wysiłku w samo przygotowanie podarunku. Nawet najmniejszy prezent, który przygotujesz specjalnie z myślą o najbliższej Ci osobie sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyjątkowo. Poza tym kreatywny i osobisty prezent, może być wykonany z myślą o przeżytych wspólnie chwilach. Prezent nie musi być zawsze niezwykle kosztowny, może być także "od serca", własnoręcznie zrobiony. Taki niepozorny prezent wart jest właśnie czasem więcej niż niesamowicie drogi podarunek.
 
Przedstawiam tutaj 10 najlepszych prezentów dla kobiety i mężczyzny:
Dla kobiet:
- krótki urlop z partnerem
- biżuteria
- Dzień w SPA
- Perfumy
- Bon na zakupy w ulubionym sklepie
- Musical lub teatr
- Bon podarunkowy do fryzjera
- zaproszenie do restauracji
- Dobra książka
 
Dla  mężczyzny:
- Spełnienie marzeń z dzieciństwa ( skok na bungee, lot balonem, skok spadochronem)
- Wynajem auta sportowego
-  Bilety na najważniejsze wydarzenia sportowe
- Wyjście na koncert ulubionego zespołu
- Gadżety elektroniczne
- SPA
- Wysokiej jakości narzędzia
- Płyta ulubionego artysty
 
 
 
 
Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz